Küttesüsteemid

KÜTTESÜSTEEMIDKüttesüsteemid

Aitame sui lahendada kõik probleemid, mis on seotud küttega.
Küttesüsteemide ehitus ja remont
Küttesüsteemide renoveerimine
Vesipärandakütte ehitus
Radiaatorite paigaldus
Radiaatorite vahetus
Väikekatlamajade ehitus
Küttesüsteemi läbipesu
Torutööd
Kaasaegne küttesüsteem

Kodu ja büroo kvaliteedi tagab kaasaegne küttesüsteem. Selleks, et tunda end kodus ja tööl hästi, on õigesti paigaldatud ja toimiv küttesüsteem hädavajalik. Sadagu õues või pussnuge, hästi ja nutikalt ehitatud küttesüsteemiga pole see mingi probleem.

Milline on hea ja õige küttesüsteem?

Esmatähtis on sooja ja puhta õhuga ruumid. Väljas võib külm ja kõle olla, kuid ruumis sees peab olema hea olla. Parajalt soojad ruumid, ühtlase temperatuuriga ja värske õhuga on üks peamisi tingimusi, mis kvaliteedi tagavad. Õige energiakandja valik on selleks väga oluline. Kas energiakandjat põletatakse lokaalses katlamajas või keskkatlamajas on asja üks pool. Väga oluline on ka kui lihtne ja mugav on küttesüsteemi kasutamine ja kui madalad on sooja tagamisele kuluvad väljaminekud. Võimalik on valida erinevate kütteliikide vahel ning kasutada valitud energiakandjat võimalikult ökonoomselt.

Sooja saab toota erinevatel viisidel, kütteaineks saab olla nii puit (pellet, halupuu), kütteõli, gaas, elekter, päikeseenergia või maa- ja õhusoojus. Kuidas aga valitud energialiik muuta kõige kasulikumalt, ökonoomsemalt ja efektiivsemalt soojusenergiaks? Kindlasti tasub valida variant, mis on sobivaim lähtudes majanduslikest võimalustest ja mugavuse tasemest.

Kuidas leida efektiivseim küttelahendus?

Uue hoone ehitamisel või olemasoleva renoveerimisel on üks suuremaid küsimusi küttesüsteemi valik. Parima valiku tegemiseks soovitame koguda palju informatsiooni ning enne lõpliku valiku tegemist see põhjalikult läbi analüüsida. Hea on kui on võimalik kasutada erapooletu asjatundja abi. Kindlasti ei soovita me teha valikut lähtudes ainult hinnast, kokkuvõttes võib pärast ebasobiva lahenduse ümberehitamisele kuluda rohkem raha. Soovitame võtta pakkumisi erinevatelt küttesüsteeme ehitavatelt ettevõtetelt. Tähelepanu pöörake pakkumise spetsifikatsioonile, seadmete kvaliteedile ja lõpphinnale, mitte vaid seadmete ja materjalide ühikuhindadele. Mitmed firmad pakuvad odavaid ja halva kvaliteediga seadmeid ja materjale, et lõpphind oleks võimalikult soodne. Sobiv lahendus on selline, kus on kasutatid kvaliteetseid seadmeid ja materjale ning süsteem on otstarbekas ning küttesüsteemi projekt on professionaalselt koostatud. Mõistame, et õiget valikut on keeruline teha, seepärast soovitame küsida kõigilt pakkujatelt teostatud tööde kontaktandmeid ning paluda kütteseadmete kasutajate arvamusi küttesüsteemi kvaliteedi ning toimivuse kohta. See on kindlaim tagatis kompetentsusest ja tööde kvaliteedist. Lisaks küsige pakkuja põhjendusi ja selgitusi esitatud hinnapakkumisele. Tellija raskeim osa on usaldatava ja professionaalse küttesüsteemi pakkuja valimine, loodame et valite õige.

Lisainfo telefonil +372 56 539 15

Esita hinnapäring

Vaatame soovitud töö üle ning teeme hinnapakkumise

  *

  *

  *

  *

  *

  *

  *

  (vajadusel)

  Rivoco OÜ on 2007. aastal loodud Pärnu ettevõte, mille põhiline tegevusvaldkond on torutööd, küttesüsteemide paigaldus ja renoveerimine ning vee- ja kanalisatsiooni ehitus. Meie missioon on pakkuda usaldusväärsust ning tulemustele orienteeritust.

  Miku 8, Metsaääre küla, Surju vald, Pärnumaa.