Küttesüsteemide läbipesu

KÜTTESÜSTEEMIDE LÄBIPESUKüttesüsteemide läbipesu

Paljude radiaatorite, põrandkütete, katlamaja seadmete üheks suurimaks probleemiks on paratamatult katlakivi ja teised eri liiki ladestused. Küttesüsteemide puhastamise eelised:
Energia kokkuhoid
Puhastamine vähendab küttekulusid
Radiaatorite soojuseralduse suurenemine 25-75 %
Süsteemide eluiga pikeneb 25-50 %
Väiksemad kulud tööde läbiviimisel (võrreldes kapitaalremondiga)
Puhastus toimub kohapeal ilma demontaažita
Keskonnasõbralik (ei kasutata keemiat)
Puhastatav seade ei vigasta ja selle tööressurss ei vähene
Puhastades eemalduvad igat liiki katlakivi ja setted

Soojusjuhtivus on ladestunud setetes palju madalam kui metallil. On teada, et 3 mm erinevaid setteid soojendusseadmetes neelab 25 % soojusenergiat. See põhjustab soojusülekande halvenemise ja märgatava kütteenergia kasutuse tõusu. Alati pole vaja välja vahetada vanu malmist keskkütteradiaatoreid, millel on siiski väga head omadused– vastupidavus, töökindlus ja kõrge soojusjuhtivus. Ja muidugi kogu küttesüsteemi vahetus on kallis ettevõtmine. Selle vältimiseks pakume küttesüsteemide läbipesu. Puhastustöid saab teha nii suvel kui ka kütteperioodi ajal. Puhastada tuleb korraga hoone kogu küttesüsteem. Korrusmajade puhul on mõistlik teostada süsteemi läbipesu igale püstikule eraldi – sellega tagatakse süsteemi täielik puhtus.

Lisainfo telefonil +372 56 539 15

Esita hinnapäring

Vaatame soovitud töö üle ning teeme hinnapakkumise

    Rivoco OÜ on 2007. aastal loodud Pärnu ettevõte, mille põhiline tegevusvaldkond on torutööd ja küttesüsteemide paigaldus ja renoveerimine. Meie missioon on pakkuda usaldusväärsust ning tulemustele orienteeritust.

    +372 56 539 15
    Miku 8, Metsaääre küla, Surju vald, Pärnumaa.