Küttesüsteemide läbipesu

KÜTTESÜSTEEMIDE LÄBIPESUKüttesüsteemide läbipesu

Paljude radiaatorite, põrandkütete, katlamaja seadmete üheks suurimaks probleemiks on paratamatult katlakivi ja teised eri liiki ladestused. Küttesüsteemide puhastamise eelised:
Energia kokkuhoid
Puhastamine vähendab küttekulusid
Radiaatorite soojuseralduse suurenemine 25-75 %
Süsteemide eluiga pikeneb 25-50 %
Väiksemad kulud tööde läbiviimisel (võrreldes kapitaalremondiga)
Puhastus toimub kohapeal ilma demontaažita
Keskonnasõbralik (ei kasutata keemiat)
Puhastatav seade ei vigasta ja selle tööressurss ei vähene
Puhastades eemalduvad igat liiki katlakivi ja setted

Täpsem info küttesüsteemide läbipesust

Soojusjuhtivus on ladestunud setetes palju madalam kui metallil. On teada, et 3 mm erinevaid setteid soojendusseadmetes neelab 25 % soojusenergiat. See põhjustab soojusülekande halvenemise ja märgatava kütteenergia kasutuse tõusu. Alati pole vaja välja vahetada vanu malmist keskkütteradiaatoreid, millel on siiski väga head omadused– vastupidavus, töökindlus ja kõrge soojusjuhtivus. Ja muidugi kogu küttesüsteemi vahetus on kallis ettevõtmine.

Selle vältimiseks pakume küttesüsteemide läbipesu. Puhastustöid saab teha nii suvel kui ka kütteperioodi ajal. Puhastada tuleb korraga hoone kogu küttesüsteem. Korrusmajade puhul on mõistlik teostada süsteemi läbipesu igale püstikule eraldi – sellega tagatakse süsteemi täielik puhtus.

Küttesüsteemide läbipesu – ökonoomne ja tõhus lahendus

Küttesüsteemid on elu- ja tööruumide mugava kliima tagamisel üliolulised. Kuid aja jooksul kogunevad torustikku ja seadmetesse erinevad setted ja mustus, mis omakorda võivad põhjustada süsteemi efektiivsuse langust. Mida rohkem on setteid, seda raskem on kütteseadmel soojusenergiat edasi anda.

Seega, kui märkate, et teie radiaatorid ei ole enam nii efektiivsed või kui küttearved on hakanud tõusma, võib põhjuseks olla küttesüsteemi sees olevad ladestused. Nagu eelpool mainitud, võib juba 3 mm setet soojendusseadmetes neelata 25% soojusenergiast. Ja kujutage ette, kui palju energiat ja raha läheb kaotsi aasta lõikes?

Kuid lahendus on käeulatuses! Enne kui hakata mõtlema radiaatorite või kogu süsteemi väljavahetamisele, tasub kaaluda küttesüsteemide läbipesu teenust. See on mitte ainult kuluefektiivne, vaid ka keskkonnasõbralik lahendus. Läbipesu protsessis eemaldatakse torustikust ja seadmetest kõik ladestunud setted, tagades sellega süsteemi optimaalse töö.

Puhastustöid saab teha nii suvel kui ka kütteperioodi ajal, tagades minimaalse katkestuse teie igapäevaelus. Lisaks, korrusmajade puhul teostame läbipesu igale püstikule eraldi, et tagada kogu süsteemi täielik puhtus ja efektiivsus.

Investeerides regulaarselt küttesüsteemi hooldusse ja puhastusse, pikendate selle eluiga ja tagate stabiilse ning ökonoomse soojuse teie ruumides. Võtke meiega ühendust ja uurige, kuidas saame aidata tagada teie küttesüsteemi tõrgeteta töö.

Lisainfo telefonil +372 56 539 15

Esita hinnapäring

Vaatame soovitud töö üle ning teeme hinnapakkumise

  *

  *

  *

  *

  *

  *

  *

  (vajadusel)

  Rivoco OÜ on 2007. aastal loodud Pärnu ettevõte, mille põhiline tegevusvaldkond on torutööd, küttesüsteemide paigaldus ja renoveerimine ning vee- ja kanalisatsiooni ehitus. Meie missioon on pakkuda usaldusväärsust ning tulemustele orienteeritust.

  Miku 8, Metsaääre küla, Surju vald, Pärnumaa.